Home All Aplikace Aix Weather Widget – Nejlepší předpověd počasí na vaši plochu

Aix Weather Widget – Nejlepší předpověd počasí na vaši plochu

0
Aix Weather Widget
SDÍLET

Možná si říkáte, že widgetů s předpovědí počasí jste už viděli mraky a skoro v ničem se jeden od druhého neliší, jenže Aix Weather Widget je jiný a uděláte jen dobře, když mu budete věnovat pozornost.

„Otevřít okno a podívat se ven umí snad každý.“

Většina podobně zaměřených widgetů Vám ukáže max. a min. denní teplotu spolu s nějakým více či méně líbivým obrázkem. K čemu takové widgety, které ukazují pouze aktuální stav počasí, vlastně jsou? Otevřít okno a podívat se ven umí snad každý.

Aix Weather Widget jde dál a nabízí detailní předpověď počasí na celý den hodinu po hodině. K čemu vlastně jsou widgety, které ukazují aktuální stav počasí, každý z nás snad umí otevřít okno a podívat se ven. Kromě teploty a oblačnosti oceníte zejména světle a tmavě modré pruhy (barvu je možné změnit), které ukazují maximální a minimální množství očekávaných srážek v daný čas.

Stačí letmý pohled na Aix Weather Widget a hned víte, co Vás následujících 24 hodin čeká (samozřejmě co se počasí týče) a to je něco, co Vám zatím žádný jiný widget nedokáže nabídnout. Je neuvěřitelné, že takový widget je k mání na Google Play zcela zdarma. Osobně jsem však již po 2 dnech zakoupil donate verzi, abych autora podpořil v jeho další tvorbě (free a donate verze se nijak neliší).

Widget je navíc neskutečně přizpůsobivý, změnit lze barvy, rastr, průhlednost, zobrazování mřížky, okraje, stín, jednotky atd. atd. Velice pak oceňuji možnost mít na ploše najednou několik takovýchto widgetů, kdy každý ukazuje předpověď počasí pro jiné místo/město. Tradičně přiložený graf pak deklaruje, o jak nenáročný widget se jedná.

PS: Při landscape se widget roztáhne tak zvláštně, že je vlastně nepoužitelný. Na mobilu Vám to nejspíše vadit nebude, takže to zamrzí především majitele tabletů.

Google Play: Aix Weather Widget; Aix Weather Widget (donate)

ZATÍM BEZ KOMENTÁŘE

Leave a Reply